خدمات مجموعه متال کار

تلفن تماس شرکت

۰۴۱۳۴۲۱۵۸۸۷

سیستم تصفیه آب استخر

تصفیه آب استخر

امروزه با مدرن تر شدن زندگی و به پیروی از آن، بوجود آمدن نیازهای جدید، این مجموعه بر آن شده است تا با کمترین فضای اشغال شده، بهینه ترین حالت، مقرون به صرفه ترین سیستم را برای تصفیه ی آب استخر،سونا و جکوزی،به مشتریان ارائه نماید. انواع آبگرمکن های استخری،دیگ های آبگرم و دیگ های بخار و انواع فیلتر شنی و سختی گیر رزینی از جمله ی تولیدات متال کار در این راستا می‌باشد.
منبع دوجداره و تانکر

تانکر و مخزن

منبع دوجداره و مبدلهای تولیدی این واحد،برای گرمایش شوفاژ یا گرمایش از کف و تامین آب گرم ادارات،بیمارستان ها، مجتمع های مسکونی و منازل از دیرباز مورد استفاده بوده اند. ما با کاور کردن (ایزولاسیون) و بهینه کردن ابعاد از به هدر رفتن انرژی جلوگیری کرده و به صرفه ترین کار را به عزیزان ارائه می نماییم.
سه راهی و زانویی - منبع دو جداره و تانکر

سه راهی و زانویی

در صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی و سیستم هایی که دبی سیال یا گاز، مستلزم ابعاد بزرگتری از زانویی و سه راهی های موجود بازار باشد، ما با ساخت زانویی های چند تکه و سه راهی های جوشی با هر قطر و ضخامتی در خدمت صنایع می‌باشیم.
خمکاری و برش سی ان سی

خمکاری و برش CNC

بیراه نیست اگر خودمان را یکی از تخصصی ترین مجموعه های شمال‌غرب، در ارائه ی خدمات نورد کاری ورق، نوردکاری پروفیل، خمکاری ورق،سوراخکاری، انواع برش سی ان سی (هواگاز، پلاسما، لیزر) و… بدانیم و این به لطف اعتماد شما، به بیش از ۴۰ سال سابقه ی ما در امور ورقکاری می‌باشد.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
به بالای صفحه بردن